Reference

Poradenství

Požadované služby jsou naší firmě dodávány včas a dle domluvy. Využil jsem služeb Adama Kouřila také při řešení zabezpečení mého notebooku. Doporučuji.

Filip Garec, generální ředitel Quardo a.s.

Zadaný požadavek byl  zpracován v dohodnutém termínu a kvalitně. Komunikace byla rychlá a vstřícná. Budu-li příště potřebovat IT služby, obrátím se opět na Adama Kouřila. Doporučuji!

Ing. Iris Blahoudková

S Adamem Kouřilem spolupracuji již od roku 2010. Když potřebuji, ochotně poradí po telefonu nebo se připojí přes vzdálenou plochu a udělá co je třeba. Zabezpečuje nám zálohy a bezvadný chod počítačů. Mohu s klidným svědomím doporučit.

Miroslav Hink, jednatel Unipower Czech s.r.o.

Je mi potěšením spolupracovat s Adamem. Je spolehlivý, kreativní, otevřený, rád se učí a hledá řešení na všechny problémy se kterými se potýká. To je pro mě důležité vědět, že pracuji s někým, komu je vlastní snaha porozumět mému podnikání a cílům.
Adama doporučuji všem, kteří žádají výborně provedenou práci za příjemnou cenu.

Paulina Aarts, psychoterapeutka Joya Centre

Weby

Nechala jsem si u Adama Kouřila vytvořit webové stránky. Protože to byly moje první stránky, nebyla jsem si vůbec jistá co do nich zahrnout a jak je celé vhodně rozčlenit. S tímto problémem mi Adam velice pomohl a jsem ráda, že jsem na jeho doporučení dala. Nyní mám stránky, se kterými jsem velice spokojena. Kromě kvalitního webu oceňuji také nasazení s jakým probíhala naše spolupráce.

Michaela Karásková, Angličtina s Míšou

U Adama Kouřila jsem si nechal udělat obsahovou aktualizaci mého stávajícího webu, dodáno včas a dle domluvy. Jakmile budu potřebovat nějakou další radu či službu v IT, vím na koho se obrátit. Doporučuji.

Zdeněk Cagášek, jednatel AZ-stavba s.r.o.

Adam Kouřil se nám postaral o nový vzhled a vícejazyčnost webu, postaveném na WordPressu. Vše dodáno včas a bezproblémů. Doporučuji.

Martin Bálka, jednatel INVENT HR Consulting

Při tvorbě webu mého podnikání jsem využila služeb Adama Kouřila. Dostala jsem na výběr z několika šablon pro Wordpress. Stejně jsem si nakonec nechala doporučit nejvhodnější z nich pro mé podnikání. Slíbená práce byla dodána přesně dle specifikace a bez jakýchkoliv problémů.  Už vím, že pro další úpravy nikoho hledat nemusím a mohu se spolehnout na Adama. Za sebe mohu jen doporučit.

Hana Soldátová, masážní studio Hanas Studio